Cautam Romani sudori in Italia

  1. Cautam Romani sudori in Italia
  2. »
Ofertă loc de muncă
Italia

Quanta Resurse Umane recruteaza Sudori pentru o companie ce opereaza la nivel mondial în proiectarea, furnizarea și ridicarea structurilor complexe din oțel, in Italia.

Cerinte:
Experienta in sudura cu sarma plina -135, sarma tubulara - 136;
Cunostinte temeinice de sudura multistratș
Se solicita 2 referinte de la locurile de munca anterioare.

Responsabilitati:
Se sudeaza tabla, structura metalica grea;
Lucru in hala cu temperatura controlata;
Executa platforme maritime pentru industria petroliera;
Disponibilitate pentru program prelungit.

Beneficii:
Salariul este de 12 EUR net/ora;
Se asigura cazarea (2 persoane in camera) si transportul(atat din Romania, cat si in fiecare zi la lucru).
Contract de munca pana la 31.12.2020, cu posibilitate de prelungire.

Pentru detalii:
0733.940.132

Datele cu caracter personal pe care ni le transmiteti, vor fi prelucrate cu scopul de a va ajuta la identificarea unor posturi potrivite, pentru care sa aplicati. Aceasta include trimiterea CV-ului dvs catre posibilii angajatori, mentinandu-va informat cu privire la viitoare oportunitati de munca prin metodele de comunicare furnizate de catre dumneavoastra. Conform Regulamentului European 2016 /679, ati fost informat(a) ca, in orice moment, veti avea dreptul de a accesa datele dvs. cu caracter personal, dreptul de a rectifica datele dvs. cu caracter personal daca datele sunt incomplete sau inexacte, dreptul de a restrictiona prelucrarea datelor cu caracter personal (in cazul in care respectiva restrictie este justificata din punct de vedere legal) dreptul de a depune o plangere la autoritatea de supraveghere pentru protectia datelor si dreptul de a solicita incetarea prelucrarii datelor cu caracter personal in orice moment prin transmiterea unei cereri scrise la adresa de email:

Contact

Send message to moderator

Anunțuri promovate

Ne pare rău, nici un anunț găsit.